Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kvietimas į Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA‘os) organizuojamą internetinį seminarą (angl. webinar) dėl IUCLID 6!

 

Kvietimas į Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA‘os) organizuojamą internetinį seminarą (angl. webinar) dėl IUCLID 6!

Informuojame, kad jau galite naudoti naująją IUCLID 6 versiją, kuri buvo paskelbta 2016 m. balandžio 29 d. ir kuri pakeitė prieš tai buvusią IUCLID 5.6 versiją. Taigi ECHA, siekdama padėti vartotojams naudoti naująją IUCLID 6 versiją, 2016 m. birželio 1 d. nuo 11 iki 13 val. organizuoja seminarą. Jis skirtas pažengusiems IUCLID naudotojams. Jame bus pateikiama informacija apie serverio valdymą, kai IUCLID naudoja daug vartotojų, bei informacija apie tai kaip valdyti naujų IUCLID vartotojų funkcijas. Taip pat bus pateikiami patarimai, kaip perkelti duomenis iš IUCLID 5 į IUCLID 6.

 

Internetinis seminaras - nemokamas, tačiau į jį būtina registracija, kurią galite atlikti, užpildę registracijos formą internetu. Ją rasite ECHA‘os tinklalapyje, šiuo adresu: http://echa.europa.eu/lt/support/training-material/webinars