Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Aplinkos apsaugos agentūra kartu su Aplinkos ministerija surengė nuotolinį seminarą - konsultaciją „Cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimo aktualijos“

 

Aplinkos apsaugos agentūra kartu su Aplinkos ministerija surengė nuotolinį seminarą - konsultaciją „Cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimo aktualijos“

2021 m. vasario 19 d. Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius kartu su Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupe surengė nuotolinį seminarą – konsultaciją „Cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimo aktualijos“. Seminaro tema sulaukė didelio ūkio subjektų susidomėjimo, todėl buvo nuspręsta tą pačią dieną surengti dvi seminaro sesijas. Nuotoliniame seminare dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių.

Seminare buvo pristatyti naujausi Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimai cheminių medžiagų ir cheminių mišinių valdymo srityje. Pranešimus skaitė Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistė Monika Avižienė bei Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupės cheminių medžiagų klausimais patarėja Donata Pipiraitė – Vališkienė bei vyr. specialistė Aurelija Bajoraitienė.

Po pranešimų vyko interaktyvi konsultacija, kurios metu ūkio subjektai uždavė gausybę klausimų, susijusių su cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaita bei duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius teikimu į IS AIVIKS.

 

Su skaitytais pranešimais galite susipažinti čia:

 

Pranešimas „Naujausi cheminių medžiagų tvarkymo srities teisės aktų pakeitimai“

Pranešimas „Aplinkos ministro įsakymo D1-462 nauja redakcija“

 

SEMINARO ĮRAŠAS