Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) kviečia prisijungti prie „LinkedIn“ grupės „Cheminių medžiagų pakeitimas saugesnėmis – Europos informacijos mainų tinklas“

 

Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) kviečia prisijungti prie „LinkedIn“ grupės „Cheminių medžiagų pakeitimas saugesnėmis – Europos informacijos mainų tinklas“

ECHA šią grupę sukūrė, kaip komunikacinę priemonę keistis informacija apie cheminių medžiagų pakeitimą saugesnėmis. Grupė yra atvira visiems, bet prieinama tik pateikus prašymą prie jos prisijungti (LinkedIn paspaudę mygtuką „Ask to join“). Prie šios grupės gali prisijungti visi suinteresuoti subjektai, kurie gali keistis bet kokia naudinga informacija apie cheminių medžiagų pakeitimą saugesnėmis. Grupės dalyviai skatinami aktyviai dalyvauti ir keistis naujienomis. ECHA taipogi skelbia aktualias naujienas.

Grupę rasite LinkedIn paieškos langelyje įvedę tekstą „Substitution to Safer Chemicals – European Information Sharing Network“.

 

Substitution to Safer Chemicals - European Information Sharing Network

 

Apie grupę:

Ši grupė yra bendradarbiavimo erdvė skirta aptarti ir dalintis informacija apie cheminių medžiagų pakeitimą saugesnėmis. Šia grupe siekiama apjungti Europos ir nacionalines valdžios institucijas, pramonės asociacijas, įmones, mokslo darbuotojus, įstaigas atliekančias mokslinius tyrimus, nevyriausybines organizacijas ir kitus dalyvius, kurie turi patirtį cheminių medžiagų pakeitime Europos lygiu. Grupės nariai bus informuojami apie veiklą Europos Sąjungoje ir atskirose Valstybės narėse susijusią su cheminių medžiagų pakeitimu. Jums aktualia informacija apie galimus pakeitimus jūsų sektoriuje galėsite dalintis su kitais suinteresuotais subjektais.

Daugiau informacijos rasite ECHA tinklalapyje: https://echa.europa.eu/lt/regulations/substituting-hazardous-chemicals

 

Grupės taisyklės:

1. Grupė skirta tik informacijos mainams ir diskusijoms. Už pateiktos informacijos turinį ir kokybę atsako asmuo, kuris pateikė informaciją.

2. Visa grupėje skelbiama informacija turi būti susijusi su cheminių medžiagų pakeitimais.

3. Skelbiant klausimą ar pradedant diskusiją įdėkite savo sukurtą įrašą su tekstu.

4. Grupės administratoriai palieka teisę atšaukti narystę, jei šių taisyklių nesilaikoma.