Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kviečiame į nemokamus seminarus įmonėms apie cheminių medžiagų valdymą Panevėžyje ir Marijampolėje

 

Kviečiame į nemokamus seminarus įmonėms apie cheminių medžiagų valdymą Panevėžyje ir Marijampolėje

Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius, bendradarbiaudamas su Baltijos aplinkos forumu, Valstybine darbo inspekcija bei LR Aplinkos ministerijos Vilniaus RAAD Cheminių medžiagų kontrolės skyriumi, 2016 m. lapkričio 3 d. Panevėžyje ir 15 d.  Marijampolėje, organizuoja nemokamus seminarus „Cheminių medžiagų valdymas įmonėje“.

Seminarai skirti chemines medžiagas, mišinius, gaminius, kurių sudėtyje yra pavojingų cheminių medžiagų, gaminančių, importuojančių ir naudojančių įmonių specialistams. Praktinio seminaro metu bus pristatyti:

    pagrindiniai cheminių medžiagų valdymo įmonėje principai,

    duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir preparatus teikimas per IS AIVIKS,

    Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1907/2006 REACH nustatytas artėjantis 2018 m. registracijos terminas bei didelį susirūpinimą keliančių medžiagų (SVHC) naudojimo pasekmės,

    Cheminių medžiagų darbo aplinkoje kontrolės principai,

    reikalavimai cheminių medžiagų apskaitai ir dažniausiai nustatomi pažeidimai įmonėse,

    pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo galimybės.

 

Taip pat seminaro metu bus teikiamos individualios konsultacijos dėl cheminių medžiagų apskaitos, registravimo, rizikos vertinimo, klasifikavimo ir ženklinimo, bei galimybės pakeisti pavojingas chemines medžiagas, kurios naudojamos įmonės veikloje.

 

Seminarai vyks:

Lapkričio 3 d. Panevėžyje, viešbutyje „Romantic”,  Kranto g. 24

Lapkričio 15 d. Marijampolėje, viešbutyje „Mercure”, J.Basanavičiaus a. 8

Seminarų pradžia  9.30 val.

 

Seminarų programa

 

Seminarai yra nemokami. Dalyviams bus organizuoti lengvi pietūs ir kavos pertraukos. Dalyvių skaičius ribotas, todėl anksčiau užsiregistravusiems bus teikiama pirmenybė (jeigu bus daug norinčių, taip pat bus ribojamas ir dalyvių iš vienos organizacijos skaičius). 

Prašome registruotis užpildant formą internete (spausti čia).

Registracija Panevėžyje iki spalio 27 d. 

Registracija Marijampolėje iki lapkričio 8 d.

 

Seminaras organizuojamas vykdant projektą „Fit for REACH“, kuris iš dalies finansuojamas LIFE programos ir LR Aplinkos ministerijos lėšomis.

 

Kilus klausimų kreiptis į Sigitą Židonienė, el.paštu sigita.zidoniene@bef.lt arba tel. 8 5 215 9288.