Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kviečiame į seminarą "Tolesnių naudotojų pareigos pagal REACH ir CLP reglamentus"

 

Kviečiame į seminarą "Tolesnių naudotojų pareigos pagal REACH ir CLP reglamentus"

 

   Aplinkos apsaugos agentūra bendradarbiaudama su Baltijos aplinkos forumu organizuoja nemokamą seminarą skirtą cheminių medžiagų, mišinių ir gaminių, kurių sudėtyje yra pavojingų cheminių medžiagų tolesniems naudotojams. Seminaro metu bus apžvelgtos tolesnių naudotojų pareigos pagal REACH ir CLP reglamentus. Taip pat sužinosite kaip pasiruošti CLP reglamento VIII priedo reikalavimų, kurie bus taikomi nuo 2020 m. sausio 1 d. įgyvendinimui, bei apie komunikacijos svarbą tiekimo grandinėje atliekant pavojingų cheminių medžiagų pakeitimą.

   Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis iki 2019 m. gegužės 2 d. Užsiregistruoti į seminarą galite, užpildžius registracijos formą.

 

   Dalyvių skaičius ribotas, todėl anksčiau užsiregistravusiems bus teikiama pirmenybė. (Atsiprašome, tačiau registracija į seminarą jau uždaryta, nes užimtos visos vietos)

 

   Seminaras vyks 2019 m. gegužės 9 d. viešbutyje „Best Western Vilnus“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius)

   Pradžia 10:00 val., registracija prasideda 9:45.

   Visais klausimais, susijusiais su seminaro organizavimu, prašome kreiptis į Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistę Beata Volujevič (el.p. beata.volujevic@aaa.am.lt, tel.: (8-7) 066 2033).

 

   Preliminari seminaro dienotvarkė