Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > 2017 gegužės 10 d. vyko seminaras „REACH Registracija 2018 ir CLP Reglamento reikalavimai“

 

2017 gegužės 10 d. vyko seminaras „REACH Registracija 2018 ir CLP Reglamento reikalavimai“

Cheminių medžiagų skyrius kartu su LR Aplinkos Ministerija ir Baltijos aplinkos forumu (BEF) 2017-05-10 organizavo seminarą „REACH Registracija 2018 ir CLP Reglamento reikalavimai“. Seminaro metu įmonių atstovai gilino savo žinias apie cheminių medžiagų ir mišinių tvarkymą pagal  REACH ir CLP Reglamentus.

Pirmoje dienos pusėje seminaro dalyviams buvo skaitomi pranešimai su praktiniais pavyzdžiais kaip atlikti cheminių medžiagų registraciją iki 2018 m. ir vėlyvąją preliminarią registraciją, kurią galima atlikti iki 2017 m. gegužės 31 d. Antroje dienos pusėje buvo pristatyti CLP Reglamento reikalavimai: kaip tinkamai perduoti duomenis tiekimo grandinėje, kaip naudotis klasifikavimo ir ženklinimo inventoriumi, kaip pateikti prašymą Cheminių medžiagų agentūrai (ECHA), norint gauti alternatyvų mišinio pavadinimą. Seminaro dalyviams buvo pristatytas naujas CLP Reglamento priedas ir jo reikalavimai, taip pat BEF pristatė kaip įmonės pavojingas chemines medžiagas gali pakeisti mažiau pavojingomis.

Seminaro metu įmonių atstovams buvo teikiamos ir individualios konsultacijos.

 

 

           Galite susipažinti su seminaro ataskaita.