Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Registracija į seminarą "Duomenų ir informacijos teikimas cheminių medžiagų skyriui naudojant IS AIVIKS, cheminių medžiagų eksporto ir importo ypatumai pagal reglamentą (ES) Nr. 649/2012".

 

Registracija į seminarą "Duomenų ir informacijos teikimas cheminių medžiagų skyriui naudojant IS AIVIKS, cheminių medžiagų eksporto ir importo ypatumai pagal reglamentą (ES) Nr. 649/2012".

 

 

Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius organizuoja seminarus temomis "Duomenų ir informacijos teikimas cheminių medžiagų skyriui naudojant IS AIVIKS, cheminių medžiagų eksporto ir importo ypatumai pagal reglamentą (ES) Nr. 649/2012". Seminare bus paaiškinta kaip prisijungti prie IS AIVIKS, kaip teikti ataskaitą už chemines medžiagas ir mišinius / preparatus, bei kaip teikti ataskaitą už fluorintas šiltnamio efektą sukeliančias dujas ir ozoną ardančias medžiagas taip pat bus aptarti pavojingų cheminių medžiagų eksporto ir importo ypatumai pagal reglamentą (ES) Nr. 649/2012.

 

Šie seminarai vyks:

 

·         2017 m. sausio 31 d. 

·         2017 m. vasario 2 d. 

 

SEMINARAI NEMOKAMI

 

Visų seminarų trukmė:  nuo 1000 val. iki 1200 val.

 

Seminarai vyks Vilniuje Aplinkos apsaugos Agentūroje. A. Juozapavičiaus g. 9, ketvirtame aukšte esančioje salėje.

 

Registracijos anketa / REGISTRACIJA BAIGTA